Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 20.10.2019r. oraz wcześniejsze

41. rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II

W niedzielę 20 października o godzinie 19:00 w kościele pw. Św. Jakuba w Murowanej Goślinie odbędzie się koncert organizowany przez działającą w naszej gminie Fundację św. Jana Pawła II.
W koncercie z okazji kolejnej – 41. – rocznicy wyboru Polaka na Stolicę Piotrową udział wezmą udział: Chór Mieszany Vocantes oraz zespół Muzyczny TDUM z parafii Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa.
Serdecznie zapraszamy na koncert i zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce prowadzonej podczas tego wydarzenia przez Fundację na rzecz sfinansowania stypendiów naukowych dla goślińskich studentów.

Jan Paweł II

20. października, to też Niedziela Misyjna, jak co roku dzieci z naszej parafii przebrały się za mieszkańców różnych krajów i kontynentów:

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych.

Informujemy, że plan naszego cmentarza wraz z dokładną lokalizacją grobów wszystkich zmarłych jest dostępny w Internecie pod adresem: www.murowanagoslina.grobonet.com . Zachęcamy do odwiedzenia tej strony i gdyby się okazało, że jakieś dane są nieaktualne: nazwisko, zdjęcie lub jego brak, to prosimy o maila z taką informacją na adresy: krzysiek@kamerzysci.eu lub slawal1960@gmail.com

Uwaga – konkurs CIF WITAJ PIĘKNA POLSKO zakończony.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy, dzięki którym wygraliśmy remont Domu Katolickiego. Teraz czeka nas troszkę papierkowych formalności, a następnie ekipy przystąpią do prac.

  1. List od Siostry Marty 28.02.2019