Plan Odwiedzin Duszpasterskich

KOLĘDA  2018 / 2019

 

DATA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

ULICA

02.01.2019r. Środa 15.00 1. Przebędowo – w podwórzu

2. Przebędowo – w podwórzu

03.01.2019r. Czwartek 15.00 1. Przebędowo – naprzeciw podwórza

2. Przebędowo – naprzeciw podwórza

04.01.2019r. Piątek 15.00 1. Przebędowo – Blok 20A i 20 B

2. Przebędowo – Dom Nauczyciela, Szkoła i Blok 23 i 24

05.01.2019r. Sobota 13.00 1. Przebędowo – Młyn, nr 18, 19, 20, 21, 22A, 28

2. Przebędowo: ul. Kuźnicza, Kupiecka, Cechowa

06.01.2019r. Niedziela –

-Trzech Króli

Uroczystość Objawienia Pańskiego Uroczystość Objawienia Pańskiego

Msze św.:

w tym dniu: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00

07.01.2019r. Poniedziałek 15.00 1. Przebędowo: ul. Szklarska, Rzemieślnicza

2. Przebędowo: ul. Szewska, Stolarska i Sadowa (nowa ulica)

08.01.2019r. Wtorek 15.00 1. i 2. Przebędowo od Agronomówki i ul. Przewozowa
09.01.2019r. Środa 15.00 1. Trojanowo – domy nad szosą i od numeru 1

2. Trojanowo od końca czyli od Sołtysa

10.01.2019r. Czwartek 15.00 1. Pławno od sklepu

2. Pławno od nr 22

11.01.2019r. Piątek 15.00 1. Kamińsko od nr 1

2. Kamińsko-Floryda od ul. Rekreacyjnej

12.01.2019r. Sobota 13.00 1. Rakownia – ulice po lewej od Gnieźnieńskiej i Goślińskiej począwszy od ul. Zielonczanej (Gila, Klinowa, Żurawia, Sowia, Zięby i Wiklinowa od końca)

2. Rakownia – ulice po lewej od Gnieźnieńskiej i Goślińskiej począwszy od ul. Gołębiej (Szczygła, Sójki, Puszczyka i Wiklinowa od początku)

13.01.2019r. Niedziela ——- Święto Chrztu Pańskiego – nie ma kolędy
14.01.2019r. Poniedziałek 15.00 1. Rakownia – ulice po prawej od Gnieźnieńskiej i Goślińskiej począwszy od Kruczej (Jaskółki, Wróbla, Perkoza, Czyżyka, Orla, Jarząbka, Kukułki)

2. Rakownia – ulice po prawej od Gnieźnieńskiej i Goślińskiej począwszy od pp. Kłos i ulicy Gawrona (Sokoła, Słowika, Pawia, Jastrzębia, Szpaka)

15.01.2019r. Wtorek 15.00 1. Rakownia – Leśniczówka Bolechowo, Czechański Fr., i Kamińscy, pod Lasem i ul. Dolna od Goślińskiej
16.01.2019r. Środa 15.00 1. Rakownia – ul. Dolna od Murowanej Gośliny
17.01.2019r. Czwartek 15.00 1. Rakownia – ul. Goślińska od Gnieźnieńskiej i ul. Przepiórki i ul. Skowronka

2. Rakownia – ul. Pliszki i Goślińska od końca

18.01.2019r. Piątek 15.00 1. od ul. Nadwarciańskiej do Stadniny i Raduszyn – blok nr 1/A-B

2. Raduszyn – blok nr 1/C-D

19.01.2019r. Sobota 13.00 1. Starczanowo – Leśniczówka, Mściszewo – ulice: Mieczykowa i Radzimska

2. Mściszewo – Cegielnia i od nr 22 do 55 bez nr 29 a – i

20.01.2019r. Niedziela ——- w tym dniu Msze św.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00
21.01.2019r. Poniedziałek 15.00 1. Mściszewo – górka 2 stara szkoła

2. Złotoryjsko

22.01.2019r. Wtorek 15.00 1. Mściszewo – górka 1 przy figurze

2. Mściszewo – górka 1 przy figurze

23.01.2019r. Środa 15.00 1. Boduszewo – od nr 1 w kierunku Wsi

2. Boduszewo – Droga przy Pałacu w kierunku do M. Gośliny

24.01.2019r. Czwartek 15.00 1. Boduszewo od nr 8 – w kierunku do pani Sołtys

2. Boduszewo od nr 30F – do Sklepu

25.01.2019r. Piątek 15.00 1. Boduszewo od pp. Czarnota – w stronę Sasanki

2. Boduszewo od Leśniczówki – w stronę Sasanki

26.01.2019r. Sobota 13.00 1. Głębocko – od początku

2. Głębocko – od końca

27.01.2019r. Niedziela ——- w tym dniu Msze św.: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00
28.01.2019r. Poniedziałek 15.00 1. Huciska, Huta Pusta, Okoniec

2. Huciska, Huta Pusta, Okoniec

 

Rozpoczęcie kolędy:

od poniedziałku do piątku – godz.15.00

w soboty – godz. 13.00

Ks. Sławomir Jessa
Proboszcz Parafii